Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

Gotowe produkty wysyłamy możliwie jak najszybciej, jednak nie później niż w ciągu 7 dni roboczych. Jeśli termin dostawy może się opóźnić, zostaniesz o tym poinformowany mailem.

W przypadku produktów personalizowanych realizację zamówienia rozpoczynamy  po otrzymaniu akceptacji zamówienia, płatności  oraz danych niezbędnych do wykonania projektu. Projekt do akceptacji wysyłamy w ciągu trzech dni roboczych od otrzymania kompletu informacji do personalizacji. Po akceptacji projektu - druk i wysyłka następuje w ciągi maksymalnie 10 dni roboczych. 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Dostępność produktów

Produkty personalizowane przygotowujemy na indywidualne zamówienie. Może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas realizacji zamówienia przedłuży się - poinformujemy o tym niezwłocznie.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

» formy płatności 

 Forma dostawy

 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, stworzonych do bezkolejkowego odbioru i nadawania przesyłek. Są czynne całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, nawet w niedziele i święta. Większośc paczek jest dostarczana następnego dnia po nadaniu. 

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl