Płatność i dostawa

DOSTAWY I FORMY PŁATNOŚCI

 

DOSTAWY

 1.  Wysyłka Produktów fizycznych nastąpi w terminie od 1 do 21 dni roboczych od momentu przyjęcia Zamówienia do realizacji.
 2. Wysyłka Produktów elektronicznych nastąpi 120 godzin od momentu przyjęcia Zamówienia do realizacji.

 3. Klient ma do wyboru następujące formy dostawy:

 4. Przesyłka pocztowa

 5. Paczkomaty

 6. Przesyłka kurierska

 7. Paczka w Ruchu

 8. Odbiór osobisty

 9. Przesyłka elektroniczna

 10. Dostawy realizowane są na terenie Polski oraz do krajów z rozwijanej listy udostępnionej na etapie wpisywania adresu wysyłki.

 11. Zamówienie zostanie zrealizowane pod wskazany w Formularzu Zamówienia adres wysyłki lub adres e-mail.

 12. W przypadku Produktów elektronicznych np. plików do samodzielnego wydruku wysyłka Produktu do pobrania następuje zazwyczaj niezwłocznie po dokonaniu i zaksięgowaniu płatności, chyba że inaczej zaznaczono w opisie danego Produktu elektronicznego (szczególnie w przypadku przedsprzedaży danego Produktu). Dostęp może też być udzielany cyklicznie, zgodnie terminami wskazanymi w opisie produktu elektronicznego. Dostawa zamówionych Produktów elektronicznych odbywa się nieodpłatnie, w ramach usługi utrzymania Konta Klienta.

 13. Dostawy Produktów fizycznych odbywają się w dni robocze, od poniedziałku do piątku.

 14. Koszty dostaw Produktów fizycznych sa uzależnione od ilości i gabarytu i podane są w momencie składania Zamówienia, i przeliczania koszyka. Klient może się z nimi zapoznać przed dokonaniem Zamówienia.  Ceny Produktów fizycznych nie zawierają cen dostawy.

 15. W przypadku wyboru przez Klienta płatności w formie przedpłaty czas wysyłki Produktu liczy się od dnia uznania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedawcy.

 16. Jeżeli przy zakupie Klient wybiera płatność w formie przedpłaty to zobowiązuje się do niezwłocznej wpłaty środków na rachunek bankowy Sprzedawcy. W razie braku wpłaty na rachunek bankowy Sprzedawcy w terminie 5 dni roboczych od dnia złożenia Zamówienia w Sklepie (z wyłączeniem sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy), Zamówienie ulega anulowaniu.

 17. W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem – czas realizacji Zamówienia liczony jest od momentu otrzymania od Sprzedawcy wiadomości e-mail potwierdzającej złożenie Zamówienia.

 18. Przyjmuje się, że dzień zapłaty, to dzień uznania rachunku bankowego Sprzedawcy. 

 

DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI

 1.  Ceny Produktów zamieszczone na stronie internetowej Sklepu są cenami brutto
 2. i zawierają wszystkie podatki wymagane przez obowiązujące przepisy prawne(w tym podatek VAT).

 3. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen Produktów prezentowanych

  w Sklepie, wprowadzania nowych Produktów, wycofywania Produktów, przeprowadzania promocji i dawania rabatów, a także czasowego oferowania Produktów nieodpłatnych. Powyższe uprawnienie nie ma wpływu na Zamówienia, które zostały złożone przed datą wejścia w życie którejkolwiek ze zmian. Szczegóły i czas trwania zawsze zawarte są w opisie danego Produktu.

 4. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Produkty:

  - przelewem bankowym – płatne bezpośrednio na konto Sprzedawcy podane w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia, na przelewie w polu „Tytułem” prosimy podać co najmniej numer Zamówienia

  - za pomocą PayPal – Klient zostanie przeniesiony na stronę serwisu PayPal w celu dokonania płatności na zasadach wskazanych przez ten serwis;

  - za pomocą PayU– Klient zostanie przeniesiony na stronę serwisu PayU w celu dokonania płatności na zasadach wskazanych przez ten serwis;

  - za pobraniem ( tylko w sytuacjach uzgodnionych indywidualnie ze Sprzedającym) płatne przy odbiorze Produktu. Produkt zostanie wydany po otrzymaniu płatności przy odbiorze;

 5. W przypadku płatności elektronicznych produkt zostanie wysłany po otrzymaniu i zaksięgowaniu przelewu na rachunku bankowym Sprzedawcy.

 6. Do każdego Zamówienia wystawiana jest faktura (imienna lub na firmę, jeśli zostały podane dane firmy) w wersji elektronicznej, która zostaje przesłana do Klienta automatycznie, na co Klient niniejszym wyraża zgodę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl