Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit
Płatność i dostawa

DOSTAWY I FORMY PŁATNOŚCI

 

DOSTAWY

 1.  Wysyłka Produktów fizycznych nastąpi w terminie od 1 do 21 dni roboczych od momentu przyjęcia Zamówienia do realizacji.
 2. Wysyłka Produktów elektronicznych nastąpi 120 godzin od momentu przyjęcia Zamówienia do realizacji.

 3. Klient, w zależności od rodzaju zamówionych towarów ma do wyboru następujące formy dostawy:

 4. Paczkomaty

 5. Przesyłka kurierska

 6. Odbiór osobisty

 7. Przesyłka elektroniczna

 8. Dostawy realizowane są na terenie Polski oraz do krajów z rozwijanej listy udostępnionej na etapie wpisywania adresu wysyłki.

 9. Zamówienie zostanie zrealizowane pod wskazany w Formularzu Zamówienia adres wysyłki lub adres e-mail.

 10. W przypadku Produktów elektronicznych np. plików do samodzielnego wydruku wysyłka Produktu do pobrania następuje zazwyczaj niezwłocznie po dokonaniu i zaksięgowaniu płatności, chyba że inaczej zaznaczono w opisie danego Produktu elektronicznego (szczególnie w przypadku przedsprzedaży danego Produktu). Dostęp może też być udzielany cyklicznie, zgodnie terminami wskazanymi w opisie produktu elektronicznego. Dostawa zamówionych Produktów elektronicznych odbywa się nieodpłatnie, w ramach usługi utrzymania Konta Klienta.

 11. Dostawy Produktów fizycznych odbywają się w dni robocze, od poniedziałku do piątku.

 12. Koszty dostaw produktów fizycznych są uzależnione od ilości i gabarytu i podane są w momencie składania zamówienia, i przeliczania koszyka. Klient może się z nimi zapoznać przed dokonaniem Zamówienia.  Ceny produktów fizycznych nie zawierają cen dostawy.

 13. W przypadku wyboru przez Klienta płatności w formie przedpłaty czas wysyłki produktu liczy się od dnia uznania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedawcy.

 14. Jeżeli przy zakupie Klient wybiera płatność w formie przedpłaty to zobowiązuje się do niezwłocznej wpłaty środków na rachunek bankowy Sprzedawcy. W razie braku wpłaty na rachunek bankowy Sprzedawcy w terminie 3 dni roboczych od dnia złożenia Zamówienia w Sklepie (z wyłączeniem sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy), Zamówienie ulega anulowaniu.

 15. W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem – czas realizacji Zamówienia liczony jest od momentu otrzymania od Sprzedawcy wiadomości e-mail potwierdzającej złożenie Zamówienia.

 16. Przyjmuje się, że dzień zapłaty, to dzień uznania rachunku bankowego Sprzedawcy. 

 

DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI

 1.  Ceny Produktów zamieszczone na stronie internetowej Sklepu są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki wymagane przez obowiązujące przepisy prawne (w tym podatek VAT).
 2. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen Produktów prezentowanych w Sklepie, wprowadzania nowych Produktów, wycofywania Produktów, przeprowadzania promocji i dawania rabatów, a także czasowego oferowania Produktów nieodpłatnych. Powyższe uprawnienie nie ma wpływu na Zamówienia, które zostały złożone przed datą wejścia w życie którejkolwiek ze zmian. Szczegóły i czas trwania zawsze zawarte są w opisie danego Produktu.

 3. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Produkty:

  - przelewem bankowym – płatne bezpośrednio na konto Sprzedawcy podane w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia, na przelewie w polu „Tytułem” prosimy podać co najmniej numer Zamówienia

  - za pomocą PayPal – Klient zostanie przeniesiony na stronę serwisu PayPal w celu dokonania płatności na zasadach wskazanych przez ten serwis;

  - za pomocą Autopay S.A – Klient zostanie przeniesiony na stronę serwisu Autopay S.A w celu dokonania płatności na zasadach wskazanych przez ten serwis (przelew

  natychmiastowy, BLIK, karty płatnicze, Visa, Visa Electron, Maestro, Mastercard, Mastercard Electronic)

  - za pomocą PayU– Klient zostanie przeniesiony na stronę serwisu PayU w celu dokonania płatności na zasadach wskazanych przez ten serwis;

   - za pobraniem ( tylko w sytuacjach uzgodnionych indywidualnie ze Sprzedającym) płatne przy odbiorze Produktu. Produkt zostanie wydany po otrzymaniu płatności przy odbiorze;

 4. W przypadku płatności elektronicznych produkt zostanie wysłany po otrzymaniu i zaksięgowaniu przelewu na rachunku bankowym Sprzedawcy.

 5. Do każdego Zamówienia wystawiana jest faktura (imienna lub na firmę, jeśli zostały podane dane firmy) w wersji elektronicznej, która zostaje przesłana do Klienta w wersji elektronicznej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl