Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Pieczątki / stemple z logo lub własną grafiką.

W SweetPrint specjalizujemy się w niestandardowych, personalizowanych pieczątkach. Używamy tradycyjnych metod ale z najnowszą i najlepszą technologią, aby każdy szczegół Twojego projektu został uchwycony na stemplu.  

Wybierając opcję STEMPEL Z LOGO w prosty sposób zamówisz stempel ze swoim własnym logo. Wystarczy, że prześlesz nam swój plik, a my zajmiemy się resztą :) Przed produkcją otrzymasz wizualizację stempla do akceptacji.

Najlepsze pliki do wykonania stempla to pliki wektorowe (EPS lub CDR bez map bitowych) ale zrobimy także stempel z przesłanym plików jpg lub png. Pamiętaj, aby plik, który przesyłasz był dobrej jakości i miał wysoką rozdzielczość.

Jeśli masz wątpliwości, czy Twój plik z logo nadaje się do produkcji stempla prześlij go do nas do sprawdzenia na e-mail kontakt@sweetprint.pl

 

  stempel z logo / pieczątka z logo - SweetPrint.pl  stempel z logo / pieczątka z logo - SweetPrint.pl  stempel z logo / pieczątka z logo - SweetPrint.pl  stempel z logo / pieczątka z logo - SweetPrint.pl  

STEMPLE Z LOGO / FIRMOWE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl